İletişim her zaman insanlar için önemli bir ihtiyaçtır. Bugün, teknolojik gelişme ve yeniliğe bağlı olarak, iletişim öncekinden daha kolaydır.

İnternetin yaygın kullanımı sayesinde, herkesin elinden düşmeyen akıllı telefonlar her yönüyle önemli bir iletişim kaynağı haline geldi. Bunun en büyük göstergesi, giderek yaygın olan SMS gönderme sistemidir.

 Sanal dünyada bir süredir farklı içerik sunan SMS mesajları göndermek için parti gibi farklı programlar vardır. Bu programlar bazen servislerin hacmi nedeniyle kullanıcılar için uygun değildir. SMS Park, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve internetteki güvenlik açıklarını karşılamak için tasarlanmış toplu bir SMS mesajlaşma şirketidir.

 SMS Servislerini Kullanma İmkanı

 Toplu sms servisi, tüm altyapıya sahip, böylece insanların daha rahat ve verimli iletişim kurabilecekleri bir şirkettir. Özellikle de kreş gibi yerler için oldukça idealdir. Ayrıca, geniş bir hizmet yelpazesi ve güvenilir bir yapıya rağmen, fiyatlar da oldukça ekonomiktir. Tüm teknolojik mesajlaşma araçlarını kullanarak Türk Telekom ile ortaklık yapan Bolluk, çeşitli resmi kurumlara hizmet vermektedir.

 Kişisel kullanım için, kimliğinizin sadece fotokopileri SMS Park’ın toplu mesajlaşma programını satın almak için yeterlidir. Firmalar için durum biraz farklıdır. Genelde apartman yönetim gibi alanlar için daha sıradan prosedürler işletilir. Hizmet talebinde bulunan şirketin çalışanının kimlik kartının fotokopisi hariç olmak üzere, imza beyannamesi ve vergi levhasının fotokopisi gibi belgeler de talep edilebilir. Bu belgeler resmi kurumlar olan hastane gibi yerler için önemlidir.

 Sms Park Hizmeti

Şirketimiz yalnızca toplu mesaj gönderme için değil, aynı zamanda çeşitli hizmetler için de kullanılabilir. Telefon numarası kimlik numarası ile eşleştirilebilir, SIM kart değişikliği talep edilebilir. Ayrıca, web sayfası olanlar mobil uygulamalarını indirebilir, telefon modellerini inceleyebilir ve sayfayı ziyaret ettikleri zaman müşterilere göre tasarlayabilir. Bu, tıklama açısından bir avantajdır. Kısacası SMS Park, dersane gibi yerler için toplu mesajlaşma dışındaki birçok işlem için tercih edilebilecek bir şirkettir.