İstanbul Toplu Sms

            İstanbul’da vermekte olduğumuz  kurumsal toplu sms hizmetleri sayesinde siz de iş yerinizin ya da reklamını yapmak istediğiniz hizmetin daha geniş kitleler tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz.


Toplu sms hizmeti sayesinde saniyeler içinde binlerce kişinin aynı anda alacağı toplu sms sayesinde adınızı duymasını sağlayabilir ve kısa bir süre içinde işinizi büyütebilirsiniz. En masrafsız ve en güvenilir reklam araçlarından biri olan istanbul toplu mesaj uygulaması sayesinde ister iş yerinizin reklamını yapabilir istereseniz de ürettiğiniz bir ürünü bu yolla pazarlama imkanı bulabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehrinde sms hizmeti veren firmamız sayesinde çok kısa bir süre içinde işlerinizi büyütebilirsiniz.

İstanbul Sms Hizmeti

 İstanbul Sms Hizmeti

            Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen şehri olan İstanbul’da hizmet veren istanbul toplu sms sayesinde reklamınızın masrafsız bir şekilde anında binlerce kişiye gönderilmesini sağlayabilir ve adınızın bir anda büyük kitleler tarafından öğrenilmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde reklamlara çok para ödemekten kurtulabilir küçük bütçelerle de adımızı büyük bir kitleye duyurma imkanı bulabilirsiniz.

 Toplu Sms Hizmeti Nasıl Sağlanır?

            Diğer reklam araçlarına göre oldukça uygun fiyatlı ve zahmetsiz olan bu sms hizmeti sayesinde dilediğiniz reklamı verebilir ve insanlara daha rahat ulaşabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde firmamizin veritabanındaki kişilere toplu sms gönderilir ve reklamınız iletilir. Kanunlara uygun yapılan bu hizmet sayesinde reklam için gözden çıkarmanız gereken yüklü miktar parayı cebinizde tutabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara yapacağınız bu reklamlar sayesinde firmamizin adının geniş kitlelerce duyulmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul sms hizmetini kullanarak pek çok firma ve marka yüklü miktarda reklamlara para harcamaktan kurtuluyor.

            Vereceğiniz reklamlar anında bu hizmet sayesinde binlerce kişinin cep telefonuna gidecek ve insanlarda merak uyandıracak. En etkili reklam yöntemleri arasında yer alan toplu sms uygulaması, aynı zamanda diğer reklam türlerine göre çok daha uygu fiyatlara yapılabildiği için pek çok küçük ve büyük çaplı firma tarafından tercih ediliyor. Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehri olan İstanbul’da hizmet veren bu firma, sizin ya da şirketinizin adını bir anda binlerce insanın öğrenmesine ve verdiğiniz hizmeti görmesine yardımcı olur.

Toplu Reklam Sms Fiyatları Nedir?

            Vereceğiniz reklamın kaç kişiye gönderileceğine, vereceğiniz reklamın içeriğine göre fiyat değişiklik gösterir. İstanbul mesaj hizmeti çok uygun fiyata reklam yapmanıza olanak sağlar. Bazı şirketler bu hizmeti tek reklam aracı olarak kullanırken bazı şirketler ise kampanyalarını duyurmak ve ek reklam kanalı olarak kullanmayı tercih ediyor. Kaç kişiye sms gönderileceği belirlenerek fiyat konur. Hazırlayacağınız reklam metnini buraya vererek binlerce kişiye aynı anda gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede düzenlediğiniz kampanyalardan tüketicileri haberdar edebilir ve mal ya da hizmetinizin daha çok ilgi görmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmet ile çok küçük bütçelerle adımızı daha büyük bir kitleye duyurma imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul Türkiye ‘nin en hızlı gelişen il olma yolunda doğunun büyüyen ekonomik yüzü olması ile binlerce firma ve özel sektör İstanbul büyümek isteyen firma ve sektörler reklama çok önem vermektedirler.  

Çok ucuza toplu sms ile saniyeler içinde binlerce insana toplu mesaj gönderebilirsiniz. İstanbul toplu sms hizmetini en sağlıklı ve en hızlı şekilde Sms Parkı hizmet vermektedir.

İstanbul Toplu Mesaj hizmetine çok önem vermektedir.