Bu platformu kullanarak yüzlerce, binlerce kişiye SMS gönderebiliyorsanız, aynı zamanda isterseniz Türkiye ve dünyadaki tüm operatöre abone olabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak gönderdiğiniz toplu SMS raporlarını görüntüleyebilir, isterseniz e-posta raporlarınızı alabilir veya RSS’yi takip edebilirsiniz. Gönderilen mesajların sayısına bakılmaksızın, yalnızca abonelere başarıyla iletilen mesajlar ödenir. Tabi ki kurumlardan öte apartman yönetim gibi yerlere de ulaşmak mümkündür.

 Toplu Sms Nedir?

 Toplu SMS, geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında kuruluşlar için hızlı, düşük maliyetli, verimli ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlar. SMS Park platformu ile işinize değer katacak hızlı, basit, verimli, güvenli ve kurumsal SMS iletişim çözümleri sunuyoruz. SMS Park ürünleri, tüm kurumsal SMS ihtiyaçlarınızı en basit, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılar ve kapsamlı ve entegre çözümler sunar. Şu anda dersane gibi eğitim ve diğer sektörlerdeki sağlık kuruluşlarına da tam destek vermekteyiz.

 Binlerce müşteriye ve yüz milyonlarca SMS trafiğine altyapı sağlayan SMS Park, müşteri memnuniyetine odaklanmıştır ve işiniz için değer yaratmaya çalışıyoruz. Güçlü programlarımız ve müşteri hizmetlerimizle kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için yanınızdayız. Toplumsal anlamda destek veren hastane gibi kurumlara da destek olunmaktadır.

 SMS’nin Kurumsal Başlıklarla Sağladığı Faydalar Nelerdir?

 Müşterilerinize toplu mesajlar gönderirken, rastgele bir telefon numarası yerine kurumsal kimliğinizle SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz her iletideki telefon numarası yerine şirketinizin adı görüntülendiğinden, müşterileriniz SMS’i şirketinizden geldiğinden emin olarak iletiyi okur. Bu, markanızı ön plana çıkaracak ve müşterileriniz için bir güven imajı yaratacaktır. Müşteri alınan mesajı görebilir ve İnternet üzerinden kolayca alışveriş yapabilir ya da kreş gibi ortamlarda velilerinizi bilgilendirebilirsiniz.  Ayrıca, mesajınız numarayla gönderilmeyeceğinden, diğer kurumsal ve operatör mesajlarıyla karışmaz. Bu şekilde mesajınız, akıllı blok numaraları gibi telefon filtrelerine bağlı kalmadan nereye gideceğini gösterir. Kurumsal SMS kullanarak, müşteri ile marka arasındaki bağlantıyı güçlendirebilirsiniz. Kampanya ve ilgilendikleri özel günler için SMS gönderebilir, böylece kendilerini özel hissedebilir ve kampanyalarını düşük maliyetle gerçekleştirebilirler. Ya da parti gibi organizasyonları duyurabilirsiniz.