Şirketinizin şubelerine, müşterilerine, bayilerine özel kampanya ve reklamlar gönderebilir veya özel günlerde arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza veya SMS’lere kişisel bilgi mesajları gönderebilirsiniz. Toplu SMS, mesajınızı anında binlerce kişiye iletmenin en kolay ve en ekonomik yoludur. En çok ihtiyaç duyulan yerlerden biri olan kreş gibi eğitim sektörü için de önemlidir.

 Toplu SMS Servisi Nedir?

 Toplu SMS Servisi, ağınızdaki tüm müşterilerinizi anında haberdar edebileceğiniz bir mesajlaşma servisidir. Artık birçok insanın telefonu olmasına rağmen, bu telefonların çoğu hala sınırlı İnternet erişimine sahiptir. SMS, cep telefonu olan herkese ulaşmanın en kolay ve kesin yoludur. Hedeflenen müşterilerle anında iletişim kurabilir ve çeşitli kampanyalar hakkında bilgi verebilir, yeni gelişmeleriniz hakkında konuşabilir, mevcut duyurular yapabilir veya tatiller ve doğum günleri gibi müşterilerinizin özel günlerini kutlayabilirsiniz. Ya da kurumsal olarak düşününce hastane gibi yerlere de bu hizmet ulaşabilir.

 Operatör ayırmadan veri tabanınızdaki herkesle iletişim kurabilir ve mesaj başlığındaki müşterilerinizle kurumsal kimliğinizle iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda, toplu SMS yöntemi, kampanyanızı, ürün tanıtımınızı ve müşteri bilgilerinizi yapmanın en ekonomik yoludur. Böylece, bireysel mesajlar bulmak ve mesaj göndermek yerine, doğrudan odaklanabileceğiniz müşteri kitleniz için yüksek kaliteli ve hızlı sunum sağlayabilirsiniz.

 Özel İstekler İçin SMS Servisi

 Site yöneticileri her yeni ilanı duyurur. Dairenin tüm sakinlerini apartman yönetim olarak bilgilendirmek istiyorsanız, bireysel veya blok mesajlarınızı toplu olarak gönderebilirsiniz. Daireler veya kiracılar biçiminde gruplar oluşturabilir ve mesajlar gönderebilirsiniz.

 Gelişmekte olan Türkiye’de ekonomik büyümenin en önemli faydalarından biri de hızla artan tüketici talebidir. Kurumsal bir şirketi yönetiyorsanız, tek bir panelden grup SMS kullanarak bayi iletişim ağınızı, personel bilgilerinizi ve müşteri yönetiminizi kolayca yönetebilirsiniz. Aynı zamanda dersane gibi kurumlar için de bu hizmet idealdir.  Günümüzün rekabetçi ortamı göz önüne alındığında, toplu SMS, tüketiciye en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaşmak isteyen üreticinin ana tercihi olmalıdır. Hem de parti gibi kişisel duyurular için de ekonomik ve hızlı bir çözüm olabilir.